Karabük Teknokent , KARDEMİR A.Ş.'ye Teknik Gezi Düzenledi.

Karabük Teknokent , KARDEMİR A.Ş.'ye Teknik Gezi Düzenledi.

3 Mart Perşembe günü yapılan gezide Karabük Teknokent yönetimi ve Karabük Teknoknet içerisinde yer alan firmalarımız ile yapılan aktivitede Kardemir, Ar-Ge Müdürlüğü ve Kalite Güvence ve Lab.Müdürlüğü'nde bilgilendirme sunumları yapıldı. 

Bilgilendirme sunumları sonrasında saha çalışmaları kapsamında Hammadde Maniplasyon Müdürlüğünden başlayarak Kok Fabrikaları ,Yüksek Fırınlar ,Çelik Üretim Müdürlüğü(Kumanda Odası)'ne ve Çubuk Kangal Haddehanesi ,Demiryolu Tekeri Tesisi , Kalite Binası- Laboratuvarlarına gidilerek çalışmalar incelendi.

KARDEMİR A.Ş. teknik gezisinde bizlere ev sahipliği yapan İnsan Kaynaklari Genel Müdür Yardımcısı Sn. Uğur ALTUNDAĞ Bey'e, Üretim Planlama Müdürü Sn. Nazmi SARIKAYA Bey'e, Ar-Ge Müdürü Sn. Mücahit SEVİM Bey'e,  Kalite Müdürü Sn. Oğuzhan YURTSEVEN Bey'e, Eğitim Müdürü Sn. M. Burcu ÖZTÜRK Hanımefendi'ye ve Saha çalışmalarında bizlerle beraber olan Bağlı Ortaklıklar ve İştirakler Şefi Sn.Uğur DELİKAN Bey'e , Bağlı Ortaklıklar ve İştirakler Uzman Yardımcısı Sn.Burak KAYNAR Bey'e ve değerli misafirperverlikleri için bütün KARDEMİR A.Ş. çalışanlarına teşekkür ederiz.